Uztura līgums (nekustamā īpašuma apsaimniekošana)

Pievienots datubāzei: 2010.01.25 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.04.23 Kat.: Ģimene Izmērs: 37KB  

Līgums slēdzams starp fiziskām personām. Līguma galvenais mērķis - parūpēties par vecāka gada gājuma cilvēku, samaksājot tā vietā par mitekli un ik pa laikam parūpējoties par mitekļa tehnisko kārtību. Atlīdzība par šādu aprūpi arī nav maza - tas ir nekustamais īpašums, ko Uztura ņēmējs dod pret viņam sniegto palīdzību. Līgumā ir noteiktas tikai līguma būtiskākās sastāvdaļas.
Šīs līgums ir jāreģistrē attiecīgajā zemesgrāmatā.

Dokumenta paraugs atjaunināts 23.04.2017.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)