Sadarbības līgums (iekšējo spēka tīklu remonts, apgaismojuma un apsardzes signalizācijas montāža)

Pievienots datubāzei: 2014.03.03 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 45KB  

Ar šo līgumu Pasūtītājs uzdod un Uzņēmējs apņemas saviem spēkiem un materiāliem veikt Iekšējo spēka tīklu remontu, apgaismojuma montāžu un apsardzes signalizācijas montāžu skolas ēkā. Līgums nosaka darbu izpildes termiņu, līguma summu un norēķinu kārtību (ar avansu), garantijas termiņu, pušu tiesības, pienākumus un atbildību, kāda iestāsies, ja uzņēmējs savlaicīgi nepabeigs darbus.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
Ls 1,50
(€ 2,13)
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa Ls 1,50 (€ 2,13) apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)