Palīdzība

Autors Administrācija
1.Kā rīkoties, ja ievadīju kodu, bet pakalpojumu nesaņēmu?
 • Ja netika sniegts pakalpojums, pārliecinieties, ka ievadījāt kodu tieši vortālā E-jurists, nevis kāda interneta meklētāja (piemēram google) saglabātajā kopijā. Interneta meklētāji nevar piekļūt e-jurista dokumentiem, tāpēc, ievadot kodu meklētāja saglabātajā kopijā, jūs saņemsiet, piemēram, šādu paziņojumu:
  Google Error Method Not Allowed.

  Ja kodu ievadījāt vortālā E-jurists, bet vienalga netika sniegts pakalpojums, rakstiet mums uz info@e-jurists.lv, norādot kodu, kuru izmantojāt, pakalpojumu, ko gribējāt saņemt, kā arī laiku, kad to darījāt. Jūsu norādītā informācija tiks pārbaudīta, un, ja tā atbildīs patiesībai, Jums tiks sniegts izvēlētais pakalpojums.

2.Kā rīkoties, ja ievadīju kodu, bet nesaņēmu līguma paraugu uz savu e-pastu?
 • Ja koda autorizācija ir bijusi veiksmīga, bet līguma paraugs uz e-pastu netika nosūtīts, tam var būt sekojoši iemesli:

  1) e-pasta adrese tika ievadīta kļūdaini;
  2) e-pasta adrese vispār netika ievadīta;
  3) jūsu pasta servera vai datora drošības sistēma ir bloķējusi e-pastu, noturot to par surogātpastu;

  Visos gadījumos jums jānogaida pāris minūtes, iespējams, ka e-pasta vēstule ir mazliet aizkavējusies. Pēc tam mēģiniet ievadīt to pašu kodu vēlreiz, jo jums ir dota iespēja atkārtot lejuplādi vienas stundas laikā neierobežotu skaitu reižu. Atcerieties, ka līguma paraugu var lejuplādēt arī pa tiešo datorā, negaidot kad tas tiks nosūtīts uz e-pastu.Ja neatradāt šeit atbildi uz Jūsu jautājumu, rakstiet mums.