Uzņēmuma līgums (ar viesmīli)

Pievienots datubāzei: 2010.07.26 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Darba līgumi Izmērs: 39KB  

Šis līgums slēdzams starp juridisku un fizisku personu. Līguma mērķis ir nolīgt viesmīli uz vienu Pasākumu, par to līgumā paredzot viesmīļa galvenos pienākumus, atbildību, kas iestāsies, ja no Pasākuma klientiem tiks saņemtas pretenzijas par nekvalitatīvu pienākumu pildīšanu un norēķinu kārtību. Līgumā ir noteiktas arī citas līguma būtiskākās sastāvdaļas.
Vēlamies atzīmēt arī to, ka šāds līgums nav labākais risinājums gadījumiem, kad tiesiskās attiecības līdzināsies ilgstošām darba tiesiskajām attiecībām.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.