Uzņēmuma līgums (ar celtnieku)

Pievienots datubāzei: 2010.11.01 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.06.25 Kat.: Darba līgumi Izmērs: 38KB  

Šis līgums slēdzams starp juridisku un fizisku personu – pašnodarbināto. Līgumā ir noteikti celtnieka galvenie pienākumi, tiesības un atbildība, kas iestāsies, ja pienākumi tiks pildīti nekvalitatīvi vai kavējot noteiktos termiņus, kā arī norēķinu kārtība. Līgumā ir noteiktas arī citas līguma būtiskākās sastāvdaļas.
Vēlamies atzīmēt arī to, ka šāds līgums nav labākais risinājums gadījumiem, kad tiesiskās attiecības līdzināsies ilgstošām darba tiesiskajām attiecībām.

Līguma paraugs atjaunināts 23.04.2017.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)