Nekustamā īpašuma pirkuma līgums (ēka un zeme)

Pievienots datubāzei: 2010.03.02 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.04.23 Kat.: Nekustamais īpašums Izmērs: 39KB  

Nekustamā īpašuma pirkuma līguma galvenā būtība - ēkas un zemes pirkšana - pārdošana. Šis līgums slēdzams starp fiziskām personām. Šajā līgumā ir atrunātas līguma būtiskās sastāvdaļas: pirkuma - pārdevuma objekts, pirkuma cena un tās samaksas kārtība, arī atsauce uz to, ka Pircējs šajā sakarībā ir uzņēmies kredītsaistības, kā arī citi nosacījumi, kuriem ir nozīme šī līguma noslēgšanā.

Līguma paraugs pārskatīts 25.02.2019

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.