Telpu nomas līgums (veikala telpas lielveikalā)

Pievienots datubāzei: 2010.03.23 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Nekustamais īpašums Izmērs: 40KB  

Līgums slēdzams starp juridiskām personām. Līguma mērķis: tirdzniecības centrā izveidotu telpu iznomāšana komersantam, kura pamatnodarbošanās ir pārtikas un sadzīves preču mazumtirdzniecība. Līgumā ir atrunātas visas tās būtiskās sastāvdaļas, kurām ir nozīme, slēdzot šāda veida līgumu: līguma priekšmets, norēķinu kārtība, pušu savstarpējie pienākumi un atbildība. Līgumā ir atzīmēts arī fakts, ka pirms nomas attiecību uzsākšanas, Iznomātājam ir jāsakārto ūdeņu novadīšanas sistēma, lai Nomnieks varētu pilnvērtīgi organizēt savu komercdarbību.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)