Automašīnas nomas līgums (ar darbinieku)

Pievienots datubāzei: 2010.10.04 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2011.10.17 Kat.: Transports Izmērs: 47KB  

Šis automašīnas nomas līgums ir slēdzams starp darba devēju un darbinieku par to, ka darbinieks iznomāto automašīnu var izmantot personīgām vajadzībām un darba pienākumu izpildei. Līgumā ir noteikts, kāda tieši Automašīna tiek iznomāta, Automašīnas nomas maksa un norēķinu kārtība, vidējā degvielas patēriņa norma, līguma laušanas gadījumi, kā arī citi būtiski noteikumi.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.