Atgriezeniskā līzinga līgums

Pievienots datubāzei: 2010.03.23 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Transports Izmērs: 52KB  

Viens no līzinga veida līgumiem, pamatojoties uz kuru Līzinga ņēmējam piederošu automašīnu iegādājas Līzinga devējs, par to samaksājot attiecīgu summu un iegūstot automašīnu savā īpašumā. Līguma mērķis – finansiāli izlīdzēt Līzinga ņēmējam, vienlaicīgi faktiski ļaujot Līzinga ņēmējam izmantot „savu” automašīnu, līgumā noteiktā kārtībā par to norēķināties un vēlāk to iegūt atpakaļ savā īpašumā.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.