Atgriezeniskā līzinga līgums

Pievienots datubāzei: 2010.03.23 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Transports Izmērs: 52KB  

Viens no līzinga veida līgumiem, pamatojoties uz kuru Līzinga ņēmējam piederošu automašīnu iegādājas Līzinga devējs, par to samaksājot attiecīgu summu un iegūstot automašīnu savā īpašumā. Līguma mērķis – finansiāli izlīdzēt Līzinga ņēmējam, vienlaicīgi faktiski ļaujot Līzinga ņēmējam izmantot „savu” automašīnu, līgumā noteiktā kārtībā par to norēķināties un vēlāk to iegūt atpakaļ savā īpašumā.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
Ls 1,50
(€ 2,13)
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa Ls 1,50 (€ 2,13) apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.