Apmācību programmas izplatīšanas līgums

Pievienots datubāzei: 2013.02.26 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 46KB  

Šis līgums slēdzams starp juridiskām personām, no kurām viena ir Apmācību programmas izstrādātājs, bet otra – uzņēmums, kas vēlas apmācību programmu tālākizplatīt, no tā gūstot peļņu un ekskluzīvās tirdzniecības tiesības noteiktā darbības teritorijā.
Līgumā ir noteikts līguma priekšmets, norēķinu kārtība gan uzsākot līguma darbību, gan līguma darbības laikā, savstarpējo norēķinu veikšanas tiesiskais pamats, pušu galvenās tiesības, pienākumi un atbildība, kāda iestāsies, ja kāda no pusēm nepildīs šā līguma nosacījumus attiecībā uz darbības teritoriju vai konfidencialitāti.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.