Dalībnieku līgums II

Pievienots datubāzei: 2013.07.01 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 63KB  

Līgums ir slēdzams starp viena uzņēmuma dalībniekiem, ar mērķi, lai izvairītos no nākotnes domstarpībām, pārpratumiem un strīdiem par jautājumiem, kas izrietēs vai var izrietēt saistībā ar uzņēmuma saimniecisko darbību vai Pušu savstarpējām attiecībām. Līgumā ir atrunātas šādas līguma sastāvdaļas: pamatkapitāls, dividenžu izmaksāšanas kārtība, kāda piekrišanas ir jāsaņem no dalībniekiem, lai valdes loceklis varētu ņemt dalību citos uzņēmumos, valdes locekļu un revidenta iecelšanas kārtība, konfidencialitātes noteikumi, daļu atsavināšanas kārtība, citas pušu tiesības, pienākumi un atbildība (tajā skaitā līgumsodi) kāda iestāsies, ja kāds no dalībniekiem nepildīs šajā līgumā noteiktās saistības.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.