Darba koplīgums

Pievienots datubāzei: 2009.11.23 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.06.25 Kat.: Darba līgumi Izmērs: 54KB  

Darba koplīgums ir vienošanās starp Darba devēju un arodbiedrību vai darbinieku pārstāvjiem, pamatojoties uz kuru Puses nosaka abpusēji izdevīgu mērķi - lai Darbinieks būtu motivēts turpināt darba tiesiskās attiecības, bet Darba devējs, izmantojot savu lielāko bagātību un resursu - Darbiniekus, varētu sasniegt augstākus uzņēmuma finansiālos rādītājus.
Darba koplīgumā ir šādas sadaļas: vispārīgie noteikumi, pušu tiesības, pienākumi un atbildība, strīdu izšķiršana, darba samaksas organizācija, darba laika un atpūtas organizācija, darba aizsardzības organizācija, darbinieku sociālā aizsardzība un garantijas, darba tiesisko attiecību nodibināšana un izbeigšana.

Dokuments atjaunots 25.06.2017.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)