Darba līgums (ar valdes locekli)

Pievienots datubāzei: 2011.12.05 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.06.25 Kat.: Darba līgumi Izmērs: 54KB  

Darba līgums ir izstrādāts atbilstoši normatīvo aktu prasībām un noteikumiem. Līgumā ir iekļautas visas līgumā būtiskās sastāvdaļas: amata nosaukums, darba tiesisko attiecību ilgums, darba samaksa, norēķinu kārtība, kā arī pušu savstarpējās tiesības, pienākumi, tajā skaitā dalībnieku piekrišanas saņemšana, ja valdes loceklis vēlās darboties kādā citā uzņēmumā, un atbildība.

Atcerieties, ka valdes loceklis pamatā darbojas saskaņā ar Civillikuma un Komerclikuma normām, kas nozīmē, ka valdes loceklis ir uzņēmuma īpašnieka pilnvarots darbinieks, kurš darbojas 24/7 režīmā un, pat tad, ja valdes loceklis būs devies atvaļinājumā, viņš atbildēs par visu uzņēmuma īpašnieku priekšā.

Alternatīva darba līgumam ir arī pilnvarojuma līgumi, kuros var paredzēt sociālās garantijas un atlīdzības apmēru. Atcerieties, ka uz valdes locekli Darba likums nav pilnībā attiecināms.

Līguma paraugs pārskatīts 14.03.2019.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)