Darba vietas nomas līgums (frizierim)

Pievienots datubāzei: 2011.12.05 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.04.23 Kat.: Nomas līgumi Izmērs: 43KB  

Līgums slēdzams starp fizisku un juridisku personu, no kurām viena ir Iznomātājs, bet otra – Nomnieks - frizieris. Līgumā ir atrunātas visas tās būtiskās sastāvdaļas, kurām ir nozīme, slēdzot šāda veida līgumu: darba vietas platība, nomas maksa, norēķinu kārtība, pušu tiesības, pienākumi un atbildība.

Līguma paraugs pārskatīts 25.02.2019.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
Ls 1,50
(€ 2,13)
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa Ls 1,50 (€ 2,13) apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.