Distances līgums (publicēšanai mājas lapā)

Pievienots datubāzei: 2012.10.08 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 70KB  

Šis ir īpaša satura līgums, kas sagatavots atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10.pantam, un kas pēc savas būtības ir attālināta (distances) vienošanās starp patērētāju un pārdevēju, pamatojoties uz pārdevēja piedāvājumu ar adresēta elektroniskā pasta starpniecību par noteiktu preču iegādi (pirkumu).
Vēlamies atzīmēt, ka šis līguma paraugs ir izstrādāts interneta veikaliem publicēšanai viņu mājas lapās. Līgums paredz šādas sadaļas: pasūtījuma noformēšanas kārtība, preces cena un apmaksas kārtība, pasūtījuma izpildes kārtība, pušu tiesības un pienākumi, preces kvalitāte un garantija, pušu atbildība, atteikuma tiesības, strīdu risināšanas kārtība.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)