Dzīvojamās telpas īres līgums (ar priekšapmaksu īres maksājuma veidā un pielikumiem)

Pievienots datubāzei: 2012.09.17 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.04.23 Kat.: Nekustamais īpašums Izmērs: 69KB  

Līgums slēdzams starp fiziskām personām par dzīvokļa īri. Līgums sastādīts atbilstoši normatīvo aktu prasībām, tajā paredzot īres maksu, komunālo maksājumu veikšanas kārtību, pušu savstarpējos pienākumus un atbildību, kas iestāsies, ja īrnieks negodprātīgi pildīs šā līguma nosacījumus, līguma laušanas gadījumus un citus nosacījumus, kas ir būtiski šāda līguma noslēgšanā. Līguma paraugam ir divi pielikumi: īpašuma pieņemšanas - nodošanas akts un apliecinājums par skaidras naudas samaksāšanu un pieņemšanu.

Līguma paraugs atjaunināts 23.04.2017.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)