Dzīvojamās telpas (dzīvokļa) īres līgums (starp juridisku un fizisku personu)

Pievienots datubāzei: 2008.01.25 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.04.23 Kat.: Nekustamais īpašums Izmērs: 47KB  

Dzīvokļa īres līgums paredzēts starp juridisku un fizisku personu, viena no kurām ir dzīvokļa (nekustamā īpašuma) īpašnieks. Līgumā ir noteikta dzīvokļa īres maksas maksāšanas kārtība, maksas par saņemtajiem pakalpojumiem (kurus maksā īrnieks) un drošības naudas maksāšanas kārtība, aprakstīti īrnieka un izīrētāja tiesības un pienākumi, paredzētas sankcijas par saistību neizpildi, kā arī citi noteikumi.

Līguma paraugs atjaunināts 23.04.2017.

Līguma paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)