Iesniegums Uzņēmumu reģistram par lēmuma atcelšanu (valdes pilnvaru beigu termiņš)

Pievienots datubāzei: 2012.07.30 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Lietvedības dokumenti Izmērs: 31KB  

Iesniegums Uzņēmumu reģistra galvenajam notāram par sabiedrības lietā pieņemtā lēmuma atcelšanu, ar kuru atlika izmaiņu reģistrēšanu sabiedrības lietā, jo valdes locekļi nebija tiesīgi parakstīt attiecīgos izmaiņu dokumentus (par Komerclikuma pārejas noteikumu 20.punktu un Komerclikuma 224.panta trešo daļu redakcijā, kas bija spēkā līdz 2010.gada 30.aprīlim).

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.