Komisijas līgums (pēc Komerclikuma)

Pievienots datubāzei: 2011.05.30 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 42KB  

Līgums slēdzams starp juridiskām personām, no kurām viena ir Komisionārs, otra - Komitents. Pamatojoties uz šo līgumu, viena puse nodod otrai preces pārdošanai noteiktā termiņā. Līgums ir sastādīts, ņemot vērā Komerclikuma noteikumus par komerciālo komisijas līgumu, paredzot pušu īpašās tiesības, pienākumus un atbildību, kāda iestāsies, ja kāda no pusēm nepildīs līgumā noteiktās saistības.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.