Laulības līgums par visas mantas šķirtību

Pievienots datubāzei: 2009.09.21 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.04.23 Kat.: Ģimene Izmērs: 37KB  

Laulības līgums slēdzams starp laulātajiem par laulības laikā iegūtās mantas sadali. Laulības līgumā ir noteiktas vispārējās tiesības un pienākumi vienam pret otru pēc šāda veida līguma noslēgšanas, kā arī pats mantu - īpašumu sadalījums.
Atgādinām, ka, lai šāds līgums būtu saistošs trešajām personām, pēc tā noslēgšanas, tas ir jāreģistrē Uzņēmumu reģistra Laulāto mantisko attiecību reģistrā, bet pēc tam attiecīgajā zemesgrāmatu nodaļā, ja noteiktā mantas šķirtība skar kādu no laulības laikā iegūtajiem nekustamajiem īpašumiem.

Dokumenta paraugs atjaunināts 23.04.2017.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)