Brīdinājums

Pievienots datubāzei: 2008.04.23 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2011.10.17 Kat.: Lietvedības dokumenti Izmērs: 32KB  

Brīdinājuma vēstule parādnieka norēķinu nokavējuma gadījumā. Ja iestājies parādnieka nokavējums (Civillikuma 1652.pants), tad kreditors var prasīt līgumā noteikto saistību izpildi, nosūtot parādniekam brīdinājuma vēstuli, bet, ja kreditors vairs nav ieinteresēts līguma izpildīšanā (Civillikuma 1663.pants), tad viņš var prasīt līguma atcelšanu, parādnieka nokavējumā dēļ. Brīdinājuma vēstulē kreditors obligāti nosaka termiņu, kad viņš vēlas saņemt līgumā noteikto saistību izpildi un nodrošinās, lai parādnieks saņem vēstuli, nosūtot to ar ierakstītu vēstuli.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.