Līgums par apmācībām (ar apmācību sniegšanas grafiku)

Pievienots datubāzei: 2012.02.27 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2013.02.26 Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 48KB  

Līgums slēdzams starp juridisku un fizisku personu par apmācību veikšanu, kuru laikā persona iegūst pilnvērtīgas zināšanas turpmākai sevis attīstībai. Līgums nosaka tikai līguma būtiskākās sastāvdaļas: apmācību sniegšanas veids, apmācību materiālu iegāde, norēķinu kārtība un atbildība, kas iestāsies, ja apmācības neattaisnotu iemeslu dēļ tiks kavētas. Līgumam pievienots arī pats apmācību grafiks.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)