Līgums par apsardzes pakalpojumu sniegšanu (starp juridisku un fizisku personu)

Pievienots datubāzei: 2009.12.14 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2012.02.27 Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 52KB  

Līgums slēdzams starp juridisku personu un fizisku personu, kura Valsts ieņēmumu dienestā ir reģistrējusies kā pašnodarbinātā. Ar šo līgumu fiziskā persona sniedz un nodrošina apsardzes pakalpojumus uzņēmumam, kas ietver pasākumu kopumu, ko veic, lai novērstu prettiesiskus vai citādus apdraudējumus uzņēmuma noteiktajos apsargājamos objektos. Līgumā ir noteiktas tās prasības, kas ir jāievēro, lai puses pienācīgi varētu izpildīt savas saistības, kā arī citi ne mazāk būtiski nosacījumi.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
Ls 1,50
(€ 2,13)
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa Ls 1,50 (€ 2,13) apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)