Līgums par klientu meklēšanu (preču tirdzniecībai)

Pievienots datubāzei: 2013.09.03 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.05.31 Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 51KB  

Līgums slēdzams ar mērķi uzdot partnerim meklēt klientus noteiktu preču tirdzniecībai ārpus Latvijas Republikas, par to nosakot atlīdzību. Līgumā ir atrunātas līguma būtiskākās sastāvdaļas: atlīdzība par kvalitatīva pakalpojuma izpildi, atlīdzības izmaksāšanas kārtība, tajā skaitā, gadījumi, kad partneris atlīdzību par sniegto pakalpojumu nesaņems, konfidencialitātes nosacījumi, kā arī atbildība un citi pienākumi, kuriem varētu būt nozīme šā līguma izpildē.

Dokuments atjaunots 31.05.2017.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.