Līgums par interneta mājas lapas izstrādi (starp juridiskām personām, ar pieņemšanas - nodošanas aktu)

Pievienots datubāzei: 2013.02.26 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.04.23 Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 41KB  

Vispārēja rakstura līgums, kas slēdzams starp juridiskām personām par interneta mājas lapas izstrādi, par pamatu ņemot internetā pieejamos Weblapu dizainus. Līgumā ir noteiktas visas tās būtiskās līguma sastāvdaļas, kurām ir nozīme jebkura līguma noslēgšanā: līguma priekšmets, norēķinu kārtība, pušu savstarpējie pienākumi un atbildība gan līguma darbības laikā, gan pēc tam. Šāds līgums būtu piemērots gadījumos, kad mājas lapas izstrādei ir ļoti ierobežoti finanšu līdzekļi. Līgumam pievienots pieņemšanas – nodošanas akts.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)