Līgums par mārketinga pakalpojumiem (ar pielikumu)

Pievienots datubāzei: 2010.12.06 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.05.31 Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 52KB  

Šis ir vienkāršs līguma paraugs, kas slēdzams starp juridiskām personām, no kurām viena ir Pasūtītājs, otra – Izpildītājs. Līguma mērķis ir sniegt Pasūtītājam mārketinga pakalpojumus preču reklamēšanai atbilstoši apstiprinātajam mārketinga pasākuma plānam. Līgumā ir atrunāta pakalpojuma sniegšanas kārtība, līguma summas samaksas kārtība, pušu tiesības, pienākumi un atbildība, kāda iestājas, ja viena no Pusēm ar līgumu uzņemtās saistības pilda nepienācīgi. Līguma ir noteikts arī līguma summas apmērs pēc kaut kāda noteikta laika perioda būs atkarīgs no preču apgrozījuma (pielikumā vienošanās par līguma summas apmēru).

Dokuments atjaunots 30.05.2017.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)