Personīgā galvojuma līgums

Pievienots datubāzei: 2012.04.02 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Nekustamais īpašums Izmērs: 35KB  

Līgums slēdzams starp juridisku un fizisku personu, no kurām viena ir Kreditors, otra – Galvinieks. Līguma mērķis ir sniegt kreditoram nodrošinājumu, gadījumā, ja Pircējs Pirkuma līgumā noteiktajā termiņā nevarēs norēķināties. Līgumā ir noteiktas tikai būtiskākās līguma sastāvdaļas – saistību nodrošinājums, pušu tiesības, pienākumi un atbildība, kāda iestāsies, ja netiks pildīti līguma nosacījumi. Ar šo līgumu Puses vienojas, ka pirms Galvinieks uzsāk savu saistību izpildi, Kreditors vispirms vērsīsies pie Pircēja.
Vēlamies atzīmēt arī to, ka pirms slēdzat šāda veida līgumu, kur iesaistīta fiziskās personas manta un naudas līdzekļi, apsveriet, vai darījuma īstenošanai nav citas iespējas.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.