Pieredzes apmaiņas līgums (ārvalstīs)

Pievienots datubāzei: 2011.12.05 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 44KB  

Šis ir trīspusējs līgums, pamatojoties uz kuru darbinieks dodas pie ārvalstu sadarbības partnera, lai apgūtu zināšanas un pieredzi par konditorejas izstrādājumu ražošanas tehnoloģisko procesu. Šāda līguma noslēgšana ir ieteicama gadījumos, kad tiek ieviesti jauni produkti, kuru recepšu un tehnoloģiskā procesa autors nav pats uzņēmums, un kad pareizas pieredzes un zināšanu kopums var nest labus rezultātus turpmākā uzņēmuma attīstībā.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)