Prasības pieteikums par darba tiesisko attiecību atzīšanu un darba samaksas piedziņu

Pievienots datubāzei: 2012.07.30 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Lietvedības dokumenti Izmērs: 69KB  

Šis prasības pieteikums par darba tiesisko attiecību atzīšanu un darba samaksas piedziņu ir dokuments, pamatojoties uz kuru darbinieki, kas pie darba devēja tika nodarbināti bez rakstveida darba līguma un nav saņēmuši nolīgto darba samaksu, var tiesiskā ceļā aizstāvēt savas likumiskās tiesības. Prasības pieteikumā ir norādītas visas Civilprocesa likumā noteiktās prasības, kas attiecas uz prasības pieteikuma sastāvdaļām, kā arī citas būtiskas juridiskās nianses.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.