Preču zīmes patapinājuma līgums

Pievienots datubāzei: 2011.04.11 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 36KB  

Šis līgums slēdzams starp juridiskām personām, starp kurām jau iepriekš ir noslēgts cits civiltiesisks līgums, šajā gadījumā līgums par tirdzniecības pārstāvja pakalpojumu sniegšanu. Līguma mērķis – atrunāt viena uzņēmuma preču zīmes atrašanos uz otram uzņēmumam piederoša transportlīdzekļa. Līgumā ir noteikts, uz kāda transportlīdzekļa atradīsies preču zīme, pušu tiesības, pienākumi un atbildība, kā arī, kura no pusēm segs šī līguma darbības laikā radušos izdevumus.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.