SIA ārkārtas dalībnieku sapulces protokols (par statūtu grozījumiem saistībā ar nosaukuma maiņu)

Pievienots datubāzei: 2012.07.02 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2013.07.16 Kat.: Lietvedības dokumenti Izmērs: 39KB  

SIA kārtējās dalībnieku sapulces protokols, kas sastādīts atbilstoši Komerclikuma prasībām. Šādu protokolu ir nepieciešams sastādīt, kad dalībnieki pieņem lēmumu par sava uzņēmuma nosaukuma maiņu un tamdēļ saistībā ar šo ir nepieciešams grozīt statūtus.
Vēlamies atzīmēt, ka atbilstoši Komerclikuma 285.panta 2.d. protokolu paraksta akcionāru sapulces vadītājs un sekretārs, kā arī vismaz viens sapulces ievēlēts akcionārs — protokola pareizības apliecinātājs. Komercreģistra iestādei iesniedz protokola oriģinālu vai atvasinājumu, kura pareizību apliecina tās pašas personas, kuras parakstīja oriģinālu.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,28
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,28 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)