Automašīnas (kopā ar tā vadītāju) nomas līgums (ilglaicīgai sadarbībai)

Pievienots datubāzei: 2011.12.05 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.05.31 Kat.: Transports Izmērs: 44KB  

Šis automašīnas nomas līgums ir slēdzams starp juridiskām personām, ar mērķi nodrošināt pasākumu (piemēram, kāzas, klientu nogādāšana līdz viesnīcai vai lidostai) ar transportlīdzekli un profesionālu tā vadītāju. Līgumā ir noteikts: kāda tieši Automašīna tiek iznomāta, Automašīnas nomas maksa un norēķinu kārtība, pakalpojuma izpildes noteikumi, pušu tiesības un pienākumi, uzsverot arī transportlīdzekļa vadītāja uzvedības un vizuālā izskata noteikumus, kā arī atbildību, kas iestāsies, ja kāda no Pusēm nepildīs līgumā noteiktās saistības.

Dokuments atjaunots 31.05.2017.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)