Valdes locekļa piekrišana (SIA ar vienu dibinātāju)

Pievienots datubāzei: 2009.09.02 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Lietvedības dokumenti Izmērs: 21KB  

Valdes locekļa piekrišana ir dokuments, ar kuru valdes locekļa kandidāts apliecina savu atbilstību Komerclikumā noteiktajām prasībām. Šāda veida piekrišana nav jāsastāda tajā gadījumā, ja attiecīgais valdes loceklis kā dibinātājs ir parakstījis SIA reģistrācijas pieteikumu (4.veidlapu). Vēlamies atgādināt, ka LR Uzņēmumu reģistrs var pieprasīt šādu valdes locekļa piekrišanu, neskatoties uz to, ka dibinātājs un valdes loceklis ir viena un tā pati persona.

Plašāka informācija atrodama arī Uzņēmumu reģistra mājas lapā.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 0,57
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 0,57 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)