Vienošanās par darba līguma grozījumiem (pēc DL 98.p.)

Pievienots datubāzei: 2011.02.28 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Darba līgumi Izmērs: 29KB  

Darba devēja un darbinieka vienošanās par darba līguma grozījumiem saskaņā ar Darba likuma 98.pantu, vienlaicīgi norādot to, kādas sekas iestāsies, ja Darbinieks nepiekritīs Darba devēja izteiktajiem priekšlikumiem. Vēlamies atzīmēt, ka arī gadījumā, ja Darbinieks nepiekritīs Darba devēja priekšlikumiem, Darbinieku nevarēs atlaist, pamatojoties uz Darba likuma 98.pantu. Kā atlaišanas pamats kalpos tikai un vienīgi Darba likuma 101.pants, pretējā gadījumā, ja lieta nonāks tiesā, šāda veida uzteikums var tikt atzīts par prettiesisku.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,28
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,28 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)