Autora līgums (ar izdevniecību)

Pievienots datubāzei: 2009.12.14 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 39KB  

Šis ir vispārēja rakstura līgums, kas slēdzams starp izdevniecību un autoru. Līgumā ir noteiktas vispārējās pušu tiesības, pienākumi un atbildība, atlīdzība un tās samaksas kārtība. Vēlamies tik piebilst, ka, slēdzot šāda veida līgumu, vēlreiz vajadzētu iepazīties ar tiem normatīvajiem aktiem, kas reglamentē intelektuālā īpašuma tiesības, lai pasargātu sevi no iespējamajiem zaudējumiem un pārpratumiem.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.