Cesijas līgums (parāds pret prasījuma tiesībām)

Pievienots datubāzei: 2010.03.22 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 41KB  

Šis cesijas līgums ir vēl viens veids, ka kreditors un parādnieks var risināt savas parādsaistības. Līguma būtība – lai parādnieks norēķinātos ar savu kreditoru, tas savam kreditoram parāda vietā kā alternatīvu atdod savas prasījuma tiesības pret citiem saviem parādniekiem. Rezultātā parāds tiek atlaists un kreditors ir guvis apmierinājumu. Šis līgums ir paredzēts noslēgšanai starp juridiskām personām un tajā ir atrunāts prasījuma tiesību apmērs un pušu tiesības, pienākumi un atbildība.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)