Darba devēja uzteikums (pēc DL 98.p.)

Pievienots datubāzei: 2011.02.28 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.06.25 Kat.: Darba līgumi Izmērs: 26KB  

Šis ir darba devēja uzteikums, kas tiek izteikts, pamatojoties uz Darba likuma 101. panta pirmās daļas 9. apakšpunktu, pēc tam, kad Darbinieks nav piekritis Darba devēja izteiktajiem priekšlikumiem par darba līguma grozījumiem.

Atcerieties, ka darbiniekam drīkst uzteikt darbu tikai Darba likuma 101.pantā noteiktajos gadījumos, nevis tāpēc, ka darbinieks atteicies veikt grozījumus noslēgtajā darba līgumā.

Dokuments atjaunots 25.06.2017.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,28
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,28 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.