Darba devēja uzteikums, ja tiek likvidēts darba devējs (Darba likuma 101.p.1.d.10.pkt.)

Pievienots datubāzei: 2008.11.24 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.06.25 Kat.: Darba līgumi Izmērs: 25KB  

Darba devēja uzteikums, ja tiek likvidēts pats Darba devējs. Šajā gadījumā Darba devējam ir pienākums ievērot uzteikuma termiņu, kas ir 1 (viens) mēnesis, izņemot tad, ja puses izbeigušas darba tiesiskās attiecības, savstarpēji vienojoties. Uz šo uzteikuma veidu neattiecas Darba likuma 109. un 110. panta aizliegumi un ierobežojumi. Vēlamies atzīmēt arī to, ka darba devēja likvidācijas gadījumā nav pieļaujams izmantot tos atlaišanas nosacījumus, kas saistīti ar kolektīvo atlaišanu.
Uzteikums precizēts atbilstoši pēdējiem Darba likuma grozījumiem, kas stājās spēkā ar 2015.gada 1.janvāri.

Dokuments atjaunots 25.06.2017.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 0,57
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 0,57 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)