Nekustamā īpašuma pirkuma līgums (dzīvoklis)

Pievienots datubāzei: 2009.09.21 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.04.23 Kat.: Nekustamais īpašums Izmērs: 36KB  

Nekustamā īpašuma pirkuma līguma būtiskākā sastāvdaļa - dzīvokļa īpašuma pirkšana - pārdošana. Šis līgums slēdzams starp fiziskām personām. Šajā līgumā ir atrunāti tikai vispārēji nosacījumi šāda darījuma realizēšanai: pirkuma - pārdevuma objekts, pirkuma cena un tās samaksas kārtība, kā arī citi nosacījumi, kuriem ir nozīme šāda veida līguma noslēgšanā.
Atcerieties, ka, ja esat pircējs, pirms katra nekustamā īpašuma pirkšanas, rūpīgi ir jāiepazīstas ar īpašuma sastāvu, apgrūtinājumiem, parādsaistībām u.tml, un tikai tad jālemj par līguma noslēgšanu.

Līguma paraugs pārskatīts 14.04.2019.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)