Iesniegums par uzteikuma atzīšanu par spēkā neesošu

Pievienots datubāzei: 2008.01.19 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2011.10.17 Kat.: Darba līgumi Izmērs: 27KB  

Iesniegums paredzēts iesniegšanai darba devējam ar mērķi atzīt par spēkā neesošu tā uzteikumu, kas izdots, pamatojoties uz Darba likuma 101.panta pirmās daļas 1.punktu, t.i. darba devējam ir tiesības rakstveidā uzteikt darba līgumu (..), ja darbinieks bez attaisnojoša iemesla būtiski pārkāpis darba līgumu vai noteikto darba kārtību. Iesnieguma galvenā būtība – darba devējs nevar uzteikt darba līgumu par tiem pašiem pārkāpumiem, par kuriem darba devējs jau iepriekš darbinieku ir disciplināri sodījis.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)