Ķīlas līgums

Pievienots datubāzei: 2010.01.25 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 40KB  

Līgums slēdzams starp juridiskām personām par kādas kustamās mantas (Automašīnas) ieķīlāšanu ķīlas ņēmēja prasījuma nodrošināšanai. Līgumā ir iekļautas tikai līguma būtiskākās sastāvdaļas: līguma priekšmets, pušu saistības, ķīlas tiesības izbeigšanās gadījumi utt. Jāatzīmē, ka šāds līgums iegūs spēku attiecībā pret trešajām personām tikai tajā gadījumā, ja līgums kopā ar Automašīnu tiks iesniegts reģistrēšanai LR Uzņēmumu reģistra Komercķīlu reģistrā.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.