Konfidencialitātes līgums (ar programmētāju)

Pievienots datubāzei: 2011.05.30 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.05.31 Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 33KB  

Šī līguma mērķis ir pasargāt uzņēmuma konfidenciālo informāciju gan līguma darbības laikā, gan kādu laika posmu pēc tā darbības termiņa beigām. Līgums paredz to, kāda veida informācija tiek uzskatīta par konfidenciālu un kādas sankcijas tiks piemērotas otrai pusei par prettiesisku šīs informācijas izpaušanu publiskajā telpā vai kādām trešajām personām.

Dokuments atjaunots 31.05.2017.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.