Akts par dzīvojamās mājas pieņemšanu – nodošanu

Pievienots datubāzei: 2010.03.22 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Lietvedības dokumenti Izmērs: 27KB  

Šāda veida akts tiek slēgts, ja viena no pusēm, pamatojoties uz galveno būvniecības līgumu, ir uzcēlusi dzīvojamo māju, bet otra puse ir ieinteresēta visu pārbaudīt, vai viss ir izdarīts atbilstoši būvprojektam. Aktā būtu ieteicams norādīt pilnīgi visu, ko, māju pieņemot – nododot, pārbauda, lai pēc tam nebūtu domstarpību par it kā izpildītajiem darbiem. Aktam var pievienot arī fotogrāfijas.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.