Iesniegums par brīvas konkurences principa neievērošanu (Iepirkumu uzraudzības birojam)

Pievienots datubāzei: 2013.10.01 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Lietvedības dokumenti Izmērs: 60KB  

Iesniegumu sastāda iespējamais piegādātājs, kas, izlasot Pasūtītāja iepirkuma procedūras nolikumu, ir konstatējis, ka netiek ievērots brīvās konkurences princips, tādejādi liedzot mazajiem ražotājiem šajos ekonomiskajos apstākļos piedāvāt saimnieciski izdevīgus piedāvājumus. Ar šo iesniegumu, kas sastādīts atbilstoši Publiskā iepirkuma likuma prasībām, piegādātājs lūdz Iepirkumu uzraudzības biroju uzdot par pienākumu Pasūtītājam nodrošināt nolikumā tādas prasības, kas nodrošinās piegādātāju brīvu konkurenci, proti, nodrošināt piegādātājiem iespēju izvēlēties piegādes vietas. Vēlamies atzīmēt arī to, ka šāda iesnieguma iesniegšana Iepirkumu uzraudzības birojā vēl negarantē jums pozitīvu iznākumu.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)