Iesniegums par iepirkuma procedūras pārkāpumiem (Iepirkumu uzraudzības birojam)

Pievienots datubāzei: 2011.12.05 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Lietvedības dokumenti Izmērs: 53KB  

Iesniegumu sastāda pretendents, kura piedāvājumu pasūtītājs ir noraidījis. Ar šo iesniegumu, kas sastādīts atbilstoši Publiskā iepirkuma likuma prasībām, lūdz Iepirkumu uzraudzības biroju aizliegt slēgt iepirkuma līgumu ar atklātā konkursa uzvarētāju sakarā ar to, ka pasūtītājs ir nepamatoti pieņēmis lēmumu par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu pretendentam, nepārliecinoties par tā kvalifikāciju pilnā apjomā.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)