Līgums par būvniecības darbu veikšanu

Pievienots datubāzei: 2009.08.05 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 45KB  

Līgums slēdzams starp juridiskām personām, no kurām viena ir Pasūtītājs, otra - LR Būvkomersantu reģistrā reģistrējies Būvuzņēmējs.
Līguma mērķis - noteikt galvenos nosacījumus nelielas viesu mājas būvniecībai, ko papildus pamato būvvaldes izsniegta būvatļauja un akceptēts būvprojekts.
Līgumā noteiktas pušu tiesības, pienākumi un atbildība, līguma summa un tās samaksas kārtība, un citi nosacījumi, kuriem ir nozīme šāda veida līguma sastādīšanā un noslēgšanā.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)