Līgums par finanšu līdzekļu pārvaldīšanu

Pievienots datubāzei: 2011.12.05 Faila tips: Ms Word 97-2003   Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 50KB  

Līgums slēdzams starp divām juridiskām personām, no kurām viena ir Finanšu pārvaldnieks, otra – Ieguldītājs. Līguma mērķis ir ieguldīt Ieguldītāja finanšu līdzekļus, bet Finanšu pārvaldnieks apņemas tos pārvaldīt līgumā noteiktajā kārtībā un atbilstoši spēkā esošajiem Latvijas Republikas un Eiropas Savienības normatīvajiem aktiem, tādejādi nodrošinot Ieguldītājam peļņu. Līgumā ir noteiktas tikai tā būtiskākās sastāvdaļas: ieguldījuma apmērs, laika periods un peļņa, konfidencialitātes noteikumi, līguma laušanas kārtība, kā arī citas pušu tiesības, pienākumi un atbildība, kas iestāsies, ja Ieguldītājs pārkāps šā līguma nosacījumus.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)