Līgums par pakalpojuma sniegšanu tirdzniecības jomā (tirdzniecības aģenta pakalpojumi)

Pievienots datubāzei: 2009.09.02 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.05.31 Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 41KB  

Līgums noslēgts starp juridisku un fizisku personu (pašnodarbināto), kura atbilstoši savai kompetencei un profesionalitātei, sniedz tirdzniecības aģenta pakalpojumus.
Līguma mērķis - pārdot tādas preces, kurām ir zems apgrozījums un kuru pārdošana ir nerentabla. Atlīdzība par pakalpojumu ir noteikta divos veidos: ikmēneša samaksa un procentuālā samaksa, kura tiks aprēķināta un izmaksāta tikai pēc noteikto rezultātu sasniegšanas. Līgumā noteikti arī pušu tiesības un pienākumi, kuru ievērošanai ir būtiska nozīme.

Dokuments atjaunots 31.05.2017.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
€ 1,92
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa € 1,92 apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)