Līgums par starpniecības pakalpojumu sniegšanu

Pievienots datubāzei: 2011.12.05 Faila tips: Ms Word 97-2003 Pēdējās izmaiņas: 2017.04.23 Kat.: Sadarbības līgumi Izmērs: 46KB  

Līgums slēdzams starp divām juridiskām personām, no kurām viena ir pakalpojuma pasūtītājs, otra – aģents. Šā līguma mērķis ir uzdot aģentam meklēt potenciālos uzņēmuma klientus, pārdot un piedāvāt tiem uzņēmuma pakalpojumus. Līgumā ir atrunātas tikai līguma būtiskākās sastāvdaļas: atlīdzība par kvalitatīva pakalpojuma izpildi, atlīdzības aprēķināšanas un izmaksāšanas kārtība, atbildība un citi pienākumi, kuriem varētu būt nozīme šā līguma izpildē.

Dokumenta paraugs atjaunināts 23.04.2017.

Dokumenta paraugu sagatavojis vortāls "E-jurists"

cena
Ls 1,50
(€ 2,13)
Lai apskatītu un saņemtu uz e-pastu šī dokumenta kopiju,
jums zemāk esošajos laukos jāievada sekojoši dati:
Aiziet! Kā pasūtīt apmaksas kodu?

Kad kods un e-pasts ievadīts, spiediet "Aiziet". Jums tiks piedāvāta iespēja saglabāt līguma paraugu savā datorā, kā arī līguma paraugs tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi. Kods ir derīgs viena līguma parauga lejuplādei. Neskaidrību gadījumā rakstiet mums!

Atpakaļ

Lietošanas noteikumi

1. Līgumu paraugu nesankcionēta pārpublicēšana vai izmantošana komerciāliem mērķiem ir aizliegta.

2. Maksa Ls 1,50 (€ 2,13) apmērā tiek iekasēta par pakalpojuma tehnisko nodrošināšanu, t.i., līguma parauga nogādāšanu klientam, un nevis par pašu līguma paraugu - tas ir bezmaksas.

3. Līguma paraugs nav uzskatāms par gatavu līgumu, tādēļ pakalpojuma sniedzējs nekādā veidā neatbild par iespējamām sekām, kas varētu iestāties līguma parauga izmantošanas rezultātā.

4. Norādot savu e-pasta adresi, klients piekrīt saņemt uz šo adresi izvēlēto līguma paraugu, kā arī informāciju par citiem E-jurista līgumu paraugiem, sniegtajiem pakalpojumiem un jaunumiem.

10 jaunākie līgumu paraugi 10 populārākie līgumu paraugi Tavi apskatītie līgumu paraugi (1)